سفارش تبلیغ
صبا ویژن
سپارنده دانش نزد غیر اهل آن، مانندآویزنده گوهر و مروارید و طلا بر گردن خوکان است . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
درباره وبلاگ
مرتضی[15]
ما که از خود چیزی برای گفتن نداریم اما شهید گلستانی گفته بود : وقتی حسین علیه السلام در صحنه است ،اگر در صحنه نیستی هر کجا می خواهی باش ! چه ایستاده بر نماز ،چه نشسته بر سفره شراب... هنوز درست نفمیده ام آیا من هم در صحنه ام یا ... این همان بصیرتی است که رهبرمان از ما انتظار دارد.

خبر مایه
لوگوی دوستان

سلام به همه دوستان
غیبت طولانی من رو ببخشید. درگیر مسائل کاری و درسی بودم .با عنایت الهی و مدد از چهارده معصوم (علیهما السلام) و دعای شما دوستان حد اقل هر ? روز یک پست می زارم.
دیشب داشتم خبر های شهادت برادران عزیزمون رو توی زاهدان می دیدم.
نا خداگاه یادم از شعر معروف حاج صادق آهنگران افتاد «در باغ شهادت باز بازست » با خودم فکر می کردم این شعر باید یه تغییره کوچیکی پیدا کنه بهتره بشه
در باغ شهادت بازِ باز است . این طوری بهتره
خداوند انشاالله به آبروی سید الشهدا و موالید نورآنی این ماه عزیز تمامی این محبین آل الله رو غریق رحمت بی کرانش کنه و فرج آقامون امام زمان (روحی فداه) رو از سال به ثانیه مبدل کنه.
اما کلمه ای با سران این جنایت :
بدانید هر چه از ما را بکشید اسلام زنده تر می ماند . فکر می کنید که شما با به شهادت رساندن برادران ما می توانید ما را در راهی که در پیش گرفته ایم مایوس کنید ؟ زحی خیال باطل . ما با این کارهای دد منشانه شما بیشتر به درستی راهمان اطمینان پیدا می کنیم. آبیاری کنید نخل اسلام رو با خون ما همچون مولایمان حسین (علیه السلام )زیر بار ظلم نمی رویم و پرچم اسلام را در سراسر دنیا به احتزار در می آوریم تا آن را به دست با کفایت صاحبش بسپاریم .

شنبه 89 تیر 26::: ساعت 9:41 صبح
اولین دیدگاه را شما بگذارید